EN

 

فیروزاکس (درگاه معاملات آنلاین کارگزاری فیروزه آسیا) فعالیت خود را در سال 91 به منظور ارائه برترین خدمات با استانداردهای بین‌المللی به مشتریان آنلاین و فعالان بازار سرمایه آغاز نمود. فراهم‌سازی تجربه منحصربه‌فرد و ارائه بهترین خدمات برای تمامی مشتریان سرلوحه فعالیت ماست. در راستای دستیابی به این هدف، فیروزاکس خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌کند.

افتتاح حساب آسان:

برای نخستین بار در ایران شما می‌توانید از منزل و یا محل کار، کلیه مراحل افتتاح حساب خود را تکمیل و مدیریت کنید. برای افتتاح حساب آنلاین کافیست تمایل خود را از طریق وب‌سایت و یا مرکز تماس اختصاصی فیروزاکس اعلام نموده تا مراحل افتتاح حساب شما توسط همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما انجام پذیرد.

از اینکه فیروزاکس را برای معاملات آنلاین خود انتخاب نموده‌اید سپاسگذاریم. در راستای قدردانی از اعتماد و وفاداری مشتریان فیروزاکس، از همان ابتدای فعالیت ما رضایت حداکثری مشتریان را در دستور کار خود قرار داده ایم.
online@firouzex.com         +98 21 88 107 107          تهران - خیابان قائم مقام پایین تر از خیابان شهید بهشتی - کوچه میرزاحسنی - پلاک 11 طبقه 5

 مرکز تماس : 107107 88