EN

 

با فیروزاکس در ابزارهای متنوع بازار سرمایه ایران، سرمایه گذاری کنید. شما علاوه بر دسترسی به تمامی ابزاهای سرمایه گذاری امکان تجزیه و تحلیل ابزارها و تصمیم گیری سریع و آسان را با اطلاعات تکمیلی ابزارهای سرمایه گذاری خواهید داشت.

 اوراق با درامد ثابت

سرمایه‌گذرای در اوراق با درآمد ثابت نسبت به سرمایه‌گذاری در بازار سهام ریسک کمتری داشته و سرمایه‌گذران با تحمل ریسک کمتر به بازدهی ثابت و مشخصی دست می یابند .

 

 صندوق های قابل معامله

یک ETF درواقع صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس است که سرمایه گذاران می توانند این صندوق ها را به راحتی از طریق ارایه سفارش خرید و فروش به کارگزاری و یا حتی از طریق سامانه معاملات آنلاین در ساعات فعالیت بازار، دقیقا مشابه با معاملات سهام معامله کنند.

 

 

سهام

سهم  قسمتی از سرمایه یک شرکت سهامی است که مشخص کننده میزان مشارکت و تعهدات ومنافع صاحب آن از شرکت مربوطه می باشد. دارنده سهم به نسبت سهم خود در آن شرکت دارای حق می باشد و به موجب آن از منافع شرکت استفاده کرده و در مجامع صاحب رأی می باشد و در صورت انحلال از دارائی شرکت سهم خواهد برد.

 


 

ابزارهای مشتقه

ابزارهای مشتقه جزو ابزارهای مديريت ريسك در بازارهاي مالي قلمداد مي شوند. قراردادهای مشتقه به نوعی از قراردادهای مالی اطلاق می‌‌‌‌شود که ارزش خود را از کالای فیزیکی (دارایی پایه) می‌‌‌‌گیرند. دارایی پایه می‌‌‌‌تواند به شکل سهام، کالا، نرخ‌های بهره، صنعت ساخت و ساز یا هر نوع دارایی دیگر باشد.

 


 

 

online@firouzex.com         +98 21 88 107 107          تهران - خیابان قائم مقام پایین تر از خیابان شهید بهشتی - کوچه میرزاحسنی - پلاک 11 طبقه 5

 مرکز تماس : 107107 88